Plastyka twarzy- kości policzkowe

Kości policzkowe odgrywają chyba największą rolę w całym wyglądzie twarzy. To one wyznaczają niepowtarzalne rysy i czynią każdego człowieka wyjątkowym. Ile ludzi na świecie tyle układów kości. To ode nadają odpowiedniego charakteru spojrzenia oraz regulują mimikę. Co można zrobić, aby te wszystkie elementy wyglądały tak jak tego oczekujemy? Odpowiedź jest prosta- należy poddać się operacji plastycznej!

Co należy wiedzieć przed?

Operacja zawsze przynosi oszołamiający efekt. Przede wszystkim wszyscy pacjenci powinni dokładnie wiedzieć czego oczekują i jaki efekt przyniesie operacja plastyczna ich twarzy. Kości policzkowe często zastępowane bądź uzupełniane są przez implanty. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję koniecznie musisz skonsultować wszystkie ewentualności z lekarzem. Musisz wiedzieć jak zmieni się Twoja twarz po zabiegu i jakie mogą być jej ewentualne konsekwencje. Uwydatnienie policzków wymagało będzie od tygodnia do dwóch rekonwalescencji. Efekt zauważalny będzie dopiero po całkowitym zejściu opuchlizny i ściągnięciu szwów. W tym czasie należy ograniczyć narażanie twarzy na warunki atmosferyczne- mróz bądź zbyt ostre słońce.

Wybór odpowiedniego miejsca operacji

Oddając się w ręce chirurga warto jest mieć pewność, że oddajemy się pod skalpel specjalisty z prawdziwego zdarzenia. Warto sprawdzić opinie na jego temat i doświadczenie w przeprowadzeniu podobnych operacji. Zwykle kliniki oferują kompleksowe usługi w tym zakresie, włączając w to przygotowanie do operacji oraz współpracę z psychologiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *