Czy wstydliwy wygląd okolic intymnych jest problemem?

W ostatnich czasach zauważana jest coraz większa otwartość społeczeństwa na problemy intymne. Coraz częściej otwarcie rozmawia się o jakości życia seksualnego, problemach intymnych i sposobach na poprawę jednego i drugiego. Temat seksualności, szczególnie wśród kobiet przestał być tematem tabu, a co za tym idzie kobiety coraz częściej decydują się na poprawę wyglądu oraz funkcjonalności swoich narządów płciowych. W jakich przypadkach medycyna estetyczna przynosi najwięcej korzyści i kto może poddać się zabiegom?

Kandydatka do zabiegu

Zabiegom z działu ginekologii estetycznej mogą poddać się wszystkie panie, które nie są zadowolono z funkcjonalności oraz wyglądu swoich narządów płciowych. Nie istnieją tutaj (mowa o osobach dorosłych) żadne ograniczenia wiekowe, ani społeczne. Jedyne, czego wymaga się od pacjentek to dobrego zdrowia ogólnego, pozwalającego na poddanie się operacji w pełnym znieczuleniu. Dodatkowo ważne są motywacje, decyzja o poddaniu się zabiegowi powinna być samodzielna, a kobieta w stu procentach przekonana, że

Labioplastyka liderką operacji plastycznych okolic intymnych

Statystyki są miażdżące. Największa część pacjentek poddaje się zabiegom labioplastycznym. Okazuje się, że wygląd warg sromowych ma ogromny wpływ na doznanie seksualne zarówno pań jak i ich partnerów. Wiele pań na zabieg decyduje się po namowach swoich małżonków. Co więcej, udany zabieg znacząco podnosi ich osobiste poczucie atrakcyjności oraz pozwala odnaleźć swoją kobiecość na nowo. Zabiegi nie należą do skomplikowanych operacji, a ryzyko powikłań ograniczone jest do minimum. Czasami oprócz funkcji czysto estetycznych poprawia jakość życia pacjentek, gdyż zbyt duże bądź niesymetryczne wargi stanowią problem podczas codziennego funkcjonowania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *