Podniesienie piersi

Wraz z nadejściem pewnego wieku kształt kobiecych piersi nabiera zupełnie innego wyglądu. Szczególny wpływ na opadanie ich mają dwa podstawowe czynniki- wiek kobiety oraz rozmiar biustu. Im piersi są większe tym szybciej postępował będzie proces. Co można zrobić, aby pierwszy atrybut kobiecość pozostał satysfakcjonujący mino swojego wieku i rozmiaru?  Poddać się operacji plastycznej podniesienia piersi i już więcej nie zamartwiać się opisywanym zjawiskiem!

Czym jest podniesienie piersi?

Podnoszenie piersi jest zabiegiem operacyjnym wykonywanym zazwyczaj przez chirurga plastycznego przy użyciu znieczulenia ogólnego. Operacja ma na celu modyfikacje całego sutka zachowując jednocześnie jego jak najbardziej naturalny kształt. Wszelkie działania dotyczą części poniżej brodawki. To tam właśnie odpowiednio jest wycinana bądź uzupełniana tkanka.  Należy wiedzieć, że jest to dość inwazyjna interwencja chirurgiczna i w następstwie wymaga odpowiedniego czasu rekonwalescencji. Po upływie około dwóch tygodni od zakończenia operacji możliwe jest zdjęcie szwów i powrót do noszenia tradycyjnego stanika. Warto również wiedzieć, że efekty takiej operacji nie będą natychmiastowe. Co więcej, w okresie około tygodnia samopoczucie pacjentki nie będzie należało do najlepszych. Nie należy wtedy demotywować się lub negatywnie nastawiać do jej rezultatów.

Cechy idealnej kandydatki do zabiegu

Zabieg przeznaczony jest dla kobiet niezadowolonych z wyglądu swoich piersi.  Wiadomym jest, że wszelkie interwencje chirurgiczne nie mogą nadmiernie obciążać organizmu, więc ważnym jest aby kandydatka cieszyła się dobrym zdrowiem fizycznym. Zabieg ma na celu głównie poprawę kondycji psychicznej pacjentki nieusatysfakcjonowanej swoim wyglądem. Co więcej, ważna jest również wysoka świadomość pacjentki na temat naturalnych procesów zachodzących w kobiecym ciele, by wiedzieć jakich efektów i z jak długo trwającym skutkiem może się spodziewać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *